Služby

Kadeřnictví

Pro naše odborné služby v oblasti barvení vlasů využíváme především španělskou značku Revlon Professional. Ta nabízí kromě klasických permanentních barev i odlehčenější varianty jako jsou např. veganské, bezamoniakové barvy s přírodními, za studena lisovanými oleji Color Sublime.

Kosmetika

Pro pleťová ošetření používáme přírodní bio kosmetiku Eminence vyráběnou v Maďarsku. Produkty této značky obsahují vysokou koncentraci ovocných a rostlinných složek a tím i vitamíny pro vaši pleť v jejich nejčistší formě.

Intenzivnější péči proti vráskám doplňujeme produkty španělské značky Germaine de Capuccini, která obsahuje silně koncentrované aktivní látky zacílené především na omlazení pleti.

 
 
 
 

Rostlinné barvení / Barvení Hennou

V salonu U Vlásku vám vlasy můžeme obarvit i rostlinnými barvami. V této oblasti máme několikaleté zkušenosti a neustále se dál vzděláváme u specialistů na rostlinné barvení ze zahraničí. Mimo jiné jsme absolvovali školení v oblasti rostlinné péče v londýnské akademii Gennaro dell Aquila. Díky naší setrvávající spolupráci se nejen neustále posouváme v kreativní oblasti tohoto typu barvení, ale také rostlinám lépe rozumíme a umíme je využít i k vlasové regeneraci.

 
 

Proč rostlinná péče?

Pokud hledáte ekologickou a zdravou variantu chemického barvení, je pro vás rostlinná péče to pravé. Obejde se bez jakékoliv chemie a je prospěšná a zdravá pro vlasy, pokožku i tělo. Rostlinné barvy mají léčivé účinky a jsou ekologicky snadno odbouratelné.

Naše nabídka rostlinné péče

Kromě rostlinného barvení nabízíme také rostlinné kůry, které vaše vlasy posílí a vyživí. Používáme k tomu různé druhy rostlin, které obsahují minerální látky a vitamíny v rozdílném poměru. Některé rostliny více hydratují, jiné zpevňují, nebo pomáhají s problematickou pokožkou hlavy.

 
 

Značky, které používáme

Rostlinné barvy nejsou v podstatě nic jiného než nejrůznější rozemleté rostliny, které smícháme s vodou a aplikujeme na vlasy. Víme, že poctivé pěstování rostlin ovlivňuje jejich celkovou kvalitu a kromě toho také koncentraci barvících pigmentů. Ta je pro nás klíčová a proto si pečlivě vybíráme své dodavatele.

Ve velké míře používáme certifikované suroviny od italské firmy Phitofilos, která je výrobcem rostlinných barev a pěstících produktů určené pro profesionální použití. Tímto způsobem můžeme namíchat širokou paletu odstínů z vysoce kvalitních surovin v BIO kvalitě. Doplňkově využíváme také odstíny značek Khadí a Vonoo, které i nabízíme k prodeji.