Olaplex Brno Kadeřnictví

Olaplex

Olaplex je regenerační přípravek, který se v různé koncentraci využívá pro hloubkovou rekonstrukci vlasu. Používá se samostatně jako regenerační kúra na vlasy, nebo se přimíchává k různým barvám, zesvětlovačům a podobným chemickým směsím, kde se postará o to, aby se nenarušovaly vazby uvnitř vlasu, což se běžně při zmíněných procedurách děje. Velkou úlevu pocítí zesvětlené a melírované vlasy, které trpí většinou nejvíce. Při používání Olaplexu během barvení zůstanou vlasy přirozeně silné, předejde se jejich ztenčení a lámavosti konečků.

Co je vlastně Olaplex?

Je dobré vědět, že Olaplex není žádná regenerace na bázi keratinu nebo proteinu a nepůsobí na povrchu vlasu. Olaplex působí pouze uvnitř vlasu a obnovuje zničené „můstky“, které udržují vlas pohromadě tak, aby po chemickém zásahu neztratil svou sílu. Pokud jsou tedy vaše vlasy dehydrované a potřebují vlhkost a proteiny, budou je potřebovat i nyní. Je proto důležité, abyste používaly nadále kvalitní kosmetické přípravky.

Regenerační kúra v salonu

Olaplex využijete stejně dobře i jako samostatnou regenerační kúru, pomocí které můžete dát své vlasy opět „dohromady“. Kúra se provádí s velmi silnou koncentrací Olaplexu. Procedura trvá přibližně 1,5 h.

800-1200 Kč
 
Kúra pro domácí použití

Olaplex se nabízí i jako produkt určený pro domácí použití. Jedná se o méně koncentrovanou formu, než jakou používají profesionálové. Využijí ho klienti, kteří nechodí tak často ke kadeřníkovi nebo své vlasy mezi jednotlivými procedurami neustále zatěžují např. častým žehlením. I tyto mechanické zásahy vlasy narušují a oslabují v nich vazby, které udržují jejich pevnost. S Olaplexem si tak můžete své vlasy doma zregenerovat a udržovat je neustále v kondici. 100ml balení je určeno pro 5 až 10 použití v závislosti na délce a hustotě vlasů.