Khadi Brno Kadeřnictví Prodej

Khadí

Značka Khadí nabízí nejen ucelenou řadu tělové a pleťové péče, ale také rostlinné barvy na vlasy. V našem Salonu U Vlásku tedy využíváme v oblasti barvení i této bezesporu nejekologičtější možnosti a kompletní portfolio vlasové, pleťové a tělové péče si u nás můžete zakoupit.

Z čeho jsou rostlinné barvy Khadí?

Khadí rostlinné barvy na vlasy obsahují různé specifické byliny s určitou koncentrací přirozených pigmentů. Ty jsou rozemlety na jemný prášek a při smíchání s vodou obarví vaše vlasy. V Khadí barvách nenajdete žádné ingredience, jako jsou různé zintenzivňovače nebo chemické přísady. Khadí barva na vlasy se proto stává naprosto jedinečnou 100% přírodní cestou, jak změnit odstín vašich vlasů. Ačkoliv je rostlinné Khadí barvení stále víc a víc žádáno a pojí se dobře i s naší filozofií salonu, je nutné vědět, že požadavky pro docílení různých odstínů jsou omezené. Ne vždy je možné pomocí Khadí barev vaše přání splnit a někdy bohužel nezbývá nic jiného, než si dopomoci alespoň jemnější chemickou cestou.

Pleťová a tělová péče Khadí

Značka Khadí pečuje nejen o vaše vlasy a krásu jejich barvy, ale nabízí také ucelenou řadu tělové a pleťové péče. Díky unikátnímu a harmonicky sladěnému složení jednotlivých výrobků je můžete libovolně kombinovat a najít tak pro svou pokožku tu nejlepší péči.