Kdo jsme, co děláme a proč nás budete milovat

Kdo jsme a co děláme

U Vlásku je kadeřnicko-­kosmetický salon spojený s e­shopem a prodejnou kosmetiky. Kromě skvělé odborné péče se u nás můžete těšit i na živou hudbu a výtvarné umění. Jistě oceníte také náš šetrný přístup nejen k vaší pleti a vlasům, ale také k přírodě.

Provádíme odborné pečující služby a zároveň provozujeme e­shop a prodejnu s různorodou pleťovou a vlasovou kosmetikou a jejími doplňky. Snažíme se vytvářet příjemnou a pohodovou atmosféru celého salonu, a tak u nás můžete čas od času navštívit vernisáž, autorské výstavy nebo si poslechnout živou hudbu. Vážíme si přírody, a proto podporujeme ekologický životní styl a naše služby se snažíme poskytovat v co největší míře s ohledem na životní prostředí.

 

Silné, zdravé vlasy

Jsme zastánci ekofilozofie a snažíme se, abychom naši práci prováděli s maximálním ohledem na přírodu nejen výběrem ekologické kosmetiky, ale také celkovou službou. Vyhýbáme se tak jednorázovým materiálům, používáme čisticí eko přípravky, které si sami vyrábíme, pečlivě třídíme odpad a celkově se snažíme eliminovat nežádoucí dopad na ekologii. Proto v naší nabídce najdete i značky BIO vlasové kosmetiky Khadí a Davines, jejichž portfolio obsahuje kromě barev na vlasy i produkty k péči.

Abychom však byli schopni poskytnout kompletní odborné služby, využíváme zejména v oblasti barvení vlasů i chemické barvy, a to především zn. Revlon Professional. Ta nabízí kromě klasických i tzv. nečpavkové a olejové barvy, které jsou k vlasům velmi šetrné. Dále tónujeme nechemickými barvami na fyzikální úrovni Goldwell Elumen. Barvíme také s čistě přírodními barvami oblíbené značky Khadí a Voono, jejíž produkty obsahují pouze rostlinné pigmenty, které po smíchání s vodou vytvoří barvící směs.

Péči o vlasy doplňujeme pěsticími přípravky značek Kérastase a Olaplex. Pro klienty, kteří uznávají metodu No Poo (no shampoo), máme přichystané bylinné oplachy, kosmetické jíly apod.

Krásná, zdravá pleť

Pro pleťová ošetření u nás používáme přírodní bio kosmetiku Eminence, vyráběnou v Maďarsku. Produkty této značky obsahují vysokou koncentraci ovocných a rostlinných složek a tím i vitamíny pro vaši pleť v jejich nejčerstvější a nejčistší formě.

Eminence pěstuje a sklízí potřebné ingredience na svých farmách ručně , využívá energii ze solárních a větrných zdrojů a používá pouze přírodní rostlinné konzervanty. Svou ohleduplností k životnímu prostředí a samozřejmě kvalitou si nás tato značka získala.

Eminence nabízí produkty pro všechny druhy pleti a to v té nejvyšší možné kvalitě. Tyto produkty samotné by vám ale nemohli poskytnout hluboký smyslový a relaxační zážitek. Od toho , abyste se uvolnili a vyčistili si hlavu po těžkém dni, jsme tu my. Naše čistící, pečující a ošetřující procedury spojené s relaxačními masážemi vám garantují jedinečný prožitek těla i duše.