Kdo jsme, co děláme a proč nás budete milovat

Kdo jsme a co děláme

U Vlásku je kadeřnicko-­kosmetický salon spojený s e­shopem a prodejnou kosmetiky. Kromě skvělé odborné péče se u nás můžete těšit i na živou hudbu a výtvarné umění. Jistě oceníte také náš šetrný přístup nejen k vaší pleti a vlasům, ale také k přírodě.

Provádíme odborné pečující služby a zároveň provozujeme e­shop a prodejnu s různorodou pleťovou a vlasovou kosmetikou a jejími doplňky. Snažíme se vytvářet příjemnou a pohodovou atmosféru celého salonu, a tak u nás můžete čas od času navštívit vernisáž, autorské výstavy nebo si poslechnout živou hudbu. Vážíme si přírody, a proto podporujeme ekologický životní styl a naše služby se snažíme poskytovat v co největší míře s ohledem na životní prostředí.

 

Silné, zdravé vlasy

Jsme zastánci ekofilozofie a snažíme se, abychom naši práci prováděli s maximálním ohledem na přírodu nejen výběrem ekologické kosmetiky, ale také celkovou službou. Vyhýbáme se tak jednorázovým materiálům, používáme čisticí eko přípravky, které si sami vyrábíme, pečlivě třídíme odpad a celkově se snažíme eliminovat nežádoucí dopad na ekologii. Proto v naší nabídce najdete i značky BIO vlasové kosmetiky Khadí a Davines, jejichž portfolio obsahuje kromě barev na vlasy i produkty k péči.

Abychom však byli schopni poskytnout kompletní odborné služby, využíváme zejména v oblasti barvení vlasů i chemické barvy, a to především zn. Revlon Professional. Ta nabízí kromě klasických i tzv. nečpavkové a olejové barvy, které jsou k vlasům velmi šetrné. Dále tónujeme nechemickými barvami na fyzikální úrovni Goldwell Elumen. Barvíme také s čistě přírodními barvami oblíbené značky Khadí a Voono, jejíž produkty obsahují pouze rostlinné pigmenty, které po smíchání s vodou vytvoří barvící směs.

Péči o vlasy doplňujeme pěsticími přípravky značek Kérastase a Olaplex. Pro klienty, kteří uznávají metodu No Poo (no shampoo), máme přichystané bylinné oplachy, kosmetické jíly apod.

Krásná, zdravá pleť

V našem salonu používáme přírodní ajurvédskou BIO kosmetiku Khadí a francouzskou pleťovou kosmetiku Thalgo. Obě jsou vhodné pro celkovou regeneraci pokožky a záleží tedy jen na vás, pro kterou z nich se rozhodnete.

Ajurvédská pleťová kosmetika Khadí pochází z Indie a je zároveň i aromaterapeutickým a relaxačním ošetřením. Kombinuje výtažky z bylin a olejů a přináší tak požitek nejen pokožce, ale i duši. Tato ošetření doplňujeme našimi domácími produkty, jako jsou přírodní pleťové a aromatické oleje, esenciální květinové vody, jílové pleťové masky, peelingy apod.

Pleťová kosmetika Thalgo je založena na propojení pěsticích složek a pokročilých technologií, které umožňují výživu i v hlubších vrstvách pokožky. Pěsticí účinky této kosmetiky jsou založeny na výtažcích z moře, které jsou získávány s ohledem na etický kodex biodiverzity. Nepoužívá žádné složky živočišného původu, minerální oleje vyráběné z ropy, geneticky modifikované suroviny ani parabeny.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde