Ceník řasy a obočí

Ceník řasy a obočí

Barvení obočí hennou

Je čistě přírodní metoda barvení, při které se nepoužívají žádné jiné chemikálie ani oxidanty. Kromě barvících schopností má henna výborné posilující a regenerační schopnosti, což ocení zejména ženy s jemným, nebo špatně dorůstajícím obočím. Dalším specifikem je schopnost dočasně nabarvit i kůži, což běžné chemické barvy neumí. Z těchto důvodů se dá touto metodou dobarvit i chybějící části obočí nebo opticky zahustit obočí, které je velmi řídké. Rostlina Henna má několik odrůd, ze kterých se koncentruje různé barvivo a proto i tímto barvením můžeme docílit různých odstínů včetně studených hnědých tónů. Trvanlivost barvení je zhruba 2 až 4 týdny. Neustálým opakováním se však tato trvanlivost prodlužuje.

v rámci návštěvy kadeřníka

400 Kč

samostatně 60min

500 Kč

 

 

Lash lifting a Lash botox řas

Lash lifting je metoda, díky které vaše řasy získají povytaženější, lehce zatočený tvar, kterého se běžně snažíme docílit pomocí řasenky. Metoda se provádí pomocí silikonové formy a aktivačního roztoku, který řasy pomáhá tvarovat. Tento proces u nás provádí odoborně proškolená kosmetička a kompletní služba zabere 70 až 90min. Efekt vám poté na řasách vydrží zhruba 6 – 8 týdnů. Následně se může znovu opakovat.

Tato metoda je ideální pro klientky s krátkými, rovnými řasami a pro všechny co chtějí vyživit řasy.

Lash botox je komplex pěstících látek, které dodávají řasám výživu. Ta následně podporuje optický objem i délku řas, které zvýrazňuje.

Výživný botox obsahuje:

  • Kyselinu hyaluronovou – díky hydrataci má na svědomí „nafouknutí“ řas
  • Keratin – dodává pevnost a objem
  • Kolagen – zajišťuje pružnost
  • Panhenol B – regeneruje a hydratuje

Lash lifting a botox

liftingové natvarování, aplikace výživného botoxu a barvení řas

900 Kč

Barvení řas a aplikace výživného botoxu

350 Kč
Úprava a barvení obočí oxidační barvou

v rámci kosmetického ošetření

150 Kč

samostatně

250 Kč

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde