Ceník manikúry

Ceník manikúry

V našem salonu nově nabízíme klasickou manikúru, přírodní výživu nehtů P-Shine a oblíbený gel lak. Permanentní gelový lak používáme od španělské značky Thuya Gel On Off. Nanáší se přímo na přírodní nehet a vydrží 3 až 4 týdny. Aplikace trvá 45 až 60 minut a je možné ji provádět i během působení barvy nebo při jiných vlasových procedurách.

Klasická manikúra

Zahrnuje úpravu délky a tvaru nehtů, ošetření a úpravu nehtového lůžka a regenerační výživu nehtu.

250 Kč (lakování +80 Kč)

Manikúra P-Shine (40 minut)

P-Shine je výživné přírodní ošetření pro oslabené přírodní nehty. Pěsticí hmota obsahuje včelí vosk, mateří kašičku, panthenol a spoustu dalších vitamínů. Podporuje regeneraci nehtů a působí jako prevence jejich třepení a lámání. V ceně je zahrnuta úprava délky a tvaru nehtů, ošetření a úprava nehtového lůžka a aplikace P-Shine.

350 Kč

Gel Lak On Off (60 minut)

Gel lak je permanentní lak na nehty, který se z nich neodírá a vydrží až 3 týdny. Vybraný odstín se aplikuje se přímo na přírodní nehet a následně se na pár minut vytvrzuje v UV lampě. Jeho odstranění je šetrné, nenáročně a provádí se pomocí speciálních odlakovačů. V ceně je zahrnuta úprava délky a tvaru nehtů, ošetření a úprava nehtového lůžka a aplikace gel laku.

450 Kč (odstranění gel laku +50 Kč)