Ceník kosmetiky

Ceník kosmetických služeb

Pro pleťová ošetření U Vlásku požíváme přírodní bio kosmetiku Eminence, vyráběnou v Maďarsku. Produkty této značky obsahují vysokou koncentraci ovocných a rostlinných složek a tím i vitamíny pro vaši pleť v jejich nejčerstvější a nejčistší formě. V nabídce máme také aromaterapeutické produkty značky Khadi a další přírodní suroviny, pomocí kterých vám dokážeme namíchat směs přesně na míru vaší pleti.

Uvedené ceny jsou orientační.

Čisticí pleťové ošetření

EMINENCE CLEAN SKIN 60min

Těšte se na očistný pleťový rituál, během kterého vaši pleť detoxikujeme, okysličíme a hloubkově pročistíme zanesené póry. Ošetření na závěr podpoříme ozonizérem, který pomáhá pleť zklidnit a desinfikovat ji. Tuto proceduru doporučujeme pro klienty se zánětlivou a mastnou pletí.

1000 Kč

OTAKAR ORGANIC 45min

Pleťové ošetření zaměřující se na důkladné vyčištění pleti pomocí přírodních jílů. Procedura vhodná především pro mladistvou, nebo problematickou pleť. K ošetření používáme napařovací přístroj Vapor a závěrem také ozonizér, který pomáhá pleť zklidnit a desinfikuje ji.

550 Kč

Intenzivní hydratační ošetření 90min

EMINENCE

Kompletní ošetření pro dehydratovanou pleť, která se vyznačuje nepříjemným pocitem pnutí. Toto ošetření hydratuje, posiluje lipidovou vrstvu, zvyšuje obranyschopnost a pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pleti.

1000 Kč

Ošetření proti vráskám 120min

EMINENCE BEAUTY EXPRESS ANTI-AGING

Nabijeme vaši pleť vitamíny v jejich nejčistší formě. Produkty, které používáme pro tuto proceduru, obsahují nejkvalitnější organické ovoce, byliny a koření které mají omlazující a protistárnoucí účinky. Tato liftingová péče zpevňuje obličejové svaly a celkově regneruje pleť. Těšte se na velmi efektivní pleťové ošetření, které je zaměřeno na vyhlazení a vyplnění různých druhů nežádoucích vrásek v obličeji, ale také na smyslový a relaxační

Ošetření zahrnuje relaxační a harmonizující masáž obličeje i rukou.

1600 Kč

Ošetření na pigmentové skvrny a projasnění pleti 90min

EMINENCE BRIGHT SKIN

Projasníme vaši unavenou pleť a zbavíme ji pigmentových skvrn pomocí čistě přírodních produktů. Regenerační ošetření pleti je zaměřeno na získání jasnějšího tónu vaší pleti a potlačení pigmentových skvrn. Toto ošetření regeneruje, vyživuje, pěstí a zároveň působí preventivně proti vzniku tmavých, nežádoucích skvrn. To vše pomocí přírodní síly plodů medvědice lékařské, projasňující lékořice a zklidňujícího netřesku.

1500 Kč
Další služby:

Svatební líčení včetně zkoušky

od 1500 Kč

Úprava a barvení obočí oxidační barvou

150-250 Kč

Depilace

50-500 Kč
 

Během kosmetického ošetření používáme ozonizér, který je nápomocen zejména při čištění pleti. Pomáhá dezinfikovat a vylučovat toxiny z kůže, zlepšuje krevní oběh a celkově podporuje pěstící účinek během procedury.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde