Ceník kosmetiky

Ceník kosmetických služeb

U Vlásku využíváme při kosmetických ošetřeních přípravky francouzské kosmetiky Thalgo jejíž pěstící účinky jsou založeny na výtažcích z moře, a dále přírodní ajurvédské kosmetiky Khadí.

Uvedené ceny jsou orientační.

Intenzivní hydratační ošetření 90min

Kompletní ošetření pro dehydratovanou pleť, která se vyznačuje nepříjemným pocitem pnutí. Toto ošetření hydratuje, posiluje lipidovou vrstvu, zvyšuje obranyschopnost a pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pleti.

1000 Kč

Čisticí pleťové ošetření 60min

Pleťové ošetření, které je vhodné především pro mladistvou pleť nebo pro pleť, které se více zanáší póry a potřebuje pročistit. Čištění pleti provádíme pomocí ultrazvukové špachtle, která je velmi efektivní pro uvolnění nečistot usazených hluboko v pórech a zároveň je velmi šetrná k pokožce.

od 600 Kč

Ošetření proti vráskám 120min

Velmi efektivní pleťové ošetření, které je zaměřeno na vyplnění a vyhlazení různých druhů vrásek na obličeji. Podle stavu vaší pleti vám pomocí ultrazvukové špachtle zapracujeme různou kombinaci a koncentraci pěsticích látek rostlinného původu, které působí jako přírodní pleťový „botox“. Ošetření podporuje vyhlazení pleti a ta pak působí mladistvěji. V ceně procedury je zahrnuta i manuální liftingová masáž obličeje, která má výborné omlazující účinky pleti.

1500 Kč

Ošetření na pigmentové skvrny a projasnění pleti 90min

Regenerační ošetření pleti je zaměřeno na získání jasnějšího tónu pleti a na potlačení pigmentových skrvn. Toto ošetření regeneruje, vyživuje, pěstí a zároveň pomáhá předcházet vzniku tmavých, nežádoucích skvrn.

1000 Kč

Aromaterapeutické ošetření přírodní kosmetikou Khadí

Je vhodné pro různé druhy pleti s různorodou potřebou. Regenerační a pěstící péči provádíme 100% přírodní ajurvédskou kosmetikou Khadí, která je založena na tradičních bylinných recepturách. Kombinace výtažků z bylin a olejů přináší požitek nejen pokožce, ale i duši. V případě potřeby doplňujeme přípravky Khadí o jiné tradiční přírodní receptury vytvořené námi přímo na míru. Tato péče bude vyhovovat všem, kteří chtějí skloubit relaxační zážitek s hloubkovým regeneračním ošetřením pleti pomocí přírodních surovin.

850 Kč
Další služby:

Svatební líčení včetně zkoušky

od 1500 Kč

Masáž rukou

od 100 Kč

Olejový zábal na ruce

od 150 Kč

Depilace

50-500 Kč
 

Všechny procedury zahrnují kromě běžného standardního ošetření masáž dle typu péče, aplikaci hlavního pěsticího koncentrátu, jehož účinek je umocněn zapracováním pomocí ultrazvukové špachtle. S pomocí ultrazvukové špachtle jsou kosmetická ošetření vůbec nejšetrnější. Procedury jsou bezbolestné a neagresivní, princip funguje na ultrazvukové vlně, která vytlačí z pórů nečistoty a pleť je tak téměř dokonalé čistá, prokrvená, vyhlazená a projasněná.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde