Ceník kosmetiky

Ceník kosmetických služeb

Pro pleťová ošetření U Vlásku požíváme přírodní bio kosmetiku Eminence, vyráběnou v Maďarsku. Produkty této značky obsahují vysokou koncentraci ovocných a rostlinných složek a tím i vitamíny pro vaši pleť v jejich nejčerstvější a nejčistší formě.

Uvedené ceny jsou orientační.

Čisticí pleťové ošetření 60min

EMINENCE CLEAN SKIN

Těšte se na očistný pleťový rituál, během kterého vaši pleť detoxikujeme, okysličíme a hloubkově pročistíme zanesené póry. Ošetření na závěr podpoříme ozonizérem, který pomáhá pleť zklidnit a desinfikovat ji. Tuto proceduru doporučujeme pro klienty se zánětlivou a mastnou pletí.

1000 Kč

Ošetření proti vráskám 120min

EMINENCE BEAUTY EXPRESS ANTI- AGING

Nabijeme vaši pleť vitamíny v jejich nejčistší formě. Produkty, které používáme pro tuto proceduru, obsahují nejkvalitnější organické ovoce, byliny a koření které mají omlazující a protistárnoucí účinky. Tato liftingová péče zpevňuje obličejové svaly a celkově regneruje pleť. Těšte se na velmi efektivní pleťové ošetření, které je zaměřeno na vyhlazení a vyplnění různých druhů nežádoucích vrásek v obličeji, ale také na smyslový a relaxační

Ošetření zahrnuje relaxační a harmonizující masáž obličeje i rukou.

1600 Kč

Ošetření na pigmentové skvrny a projasnění pleti 90min

EMINENCE BRIGHT SKIN

Projasníme vaši unavenou pleť a zbavíme ji pigmentových skvrn pomocí čistě přírodních produktů. Regenerační ošetření pleti je zaměřeno na získání jasnějšího tónu vaší pleti a potlačení pigmentových skvrn. Toto ošetření regeneruje, vyživuje, pěstí a zároveň působí preventivně proti vzniku tmavých, nežádoucích skvrn. To vše pomocí přírodní síly plodů medvědice lékařské, projasňující lékořice a zklidňujícího netřesku.

1500 Kč
Další služby:

Svatební líčení včetně zkoušky

od 1500 Kč

Barvení obočí hennou

350-500 Kč

Úprava a barvení obočí oxidační barvou

150-250 Kč

Depilace

50-500 Kč
 

Během kosmetického ošetření používáme ozonizér, který je nápomocen zejména při čištění pleti. Pomáhá dezinfikovat a vylučovat toxiny z kůže, zlepšuje krevní oběh a celkově podporuje pěstící účinek během procedury.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde