Ceník kosmetiky

Ceník kosmetických služeb

Pro pleťová ošetření U Vlásku používáme přírodní bio kosmetiku Eminence vyráběnou v Maďarsku a španělskou značku Germaine de Capuccini. Produkty značky Eminence obsahují vysokou koncentraci ovocných a rostlinných složek a tím i vitamíny pro vaši pleť v jejich nejčerstvější a nejčistší formě.

Uvedené ceny jsou orientační.

Čisticí pleťové ošetření

EMINENCE CLEAN SKIN 60 min

Těšte se na očistný pleťový rituál, během kterého vaši pleť detoxikujeme, okysličíme a hloubkově pročistíme zanesené póry. Ošetření na závěr podpoříme ozonizérem, který pomáhá pleť zklidnit a dezinfikovat ji. Tuto proceduru doporučujeme pro klienty se zánětlivou a mastnou pletí.

1 150 Kč

OTAKAR ORGANIC 45 min

Pleťové ošetření zaměřující se na důkladné vyčištění pleti pomocí přírodních jílů. Procedura vhodná především pro mladistvou, nebo problematickou pleť. K ošetření používáme napařovací přístroj Vapor a závěrem také ozonizér, který pomáhá pleť zklidnit a dezinfikuje ji.

750 Kč

Intenzivní hydratační ošetření 90 min

EMINENCE

Kompletní ošetření pro dehydratovanou pleť, která se vyznačuje nepříjemným pocitem pnutí. Toto ošetření hydratuje, posiluje lipidovou vrstvu, zvyšuje obranyschopnost a pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pleti.

1 200 Kč

Ošetření proti vráskám 120 min

EMINENCE BEAUTY EXPRESS ANTI-AGING

Nabijeme vaši pleť vitamíny v jejich nejčistší formě. Produkty, které používáme pro tuto proceduru, obsahují nejkvalitnější organické ovoce, byliny a koření které mají omlazující a protistárnoucí účinky. Tato liftingová péče zpevňuje obličejové svaly a celkově regneruje pleť. Těšte se na velmi efektivní pleťové ošetření, které je zaměřeno na vyhlazení a vyplnění různých druhů nežádoucích vrásek v obličeji, ale také na smyslový a relaxační

Ošetření zahrnuje relaxační a harmonizující masáž obličeje i rukou.

1 600 Kč

Intenzivní péče proti vráskám

Germaine de Capuccini Timexpert

Na vaše vrásky se zaměříme s pomocí produktů od značky Germaine de Capuccini, které obsahují silně koncentrované aktivní látky a nanotechnologie. Díky široké nabídce produktů z řady Timexpert je tato služba k dispozici pro všechny druhy pleti, jelikož respektuje jejich konkrétní požadavky.

Liftingové ošetření pro podporu objemu pleti 90 min

Germaine de Capuccini Timexpert Lift (IN)

Pleťová péče Timexpert Lift (IN) od Germaine de Capuccini je vhodná při problémech s vráskami, ochablostí pleti a ztrátě jejího objemu. Toto ošetření je zaměřeno na zpevnění kontur obličeje a vyplnění vrásek. Do vaší pleti zapracujeme, dle jejího stavu, různou kombinaci a koncentraci pěstících látek, které působí jako přírodní pleťový „botox“.

1 600 Kč

Povzbuzující kyslíkové ošetření pleti 90 min

Germaine de Capuccini Excel Therapy O2

Okysličující pěstící péče Germaine de Capuccini vaše pleťové buňky doslova nabije a dodá jim novou dávku kyslíku. Vaše pleť tak získá novou energii a podpoří se její správná regenerace. Ošetření Excel Therapy O2 pleť hydratuje, detoxikuje, zvyšuje její obranyschopnost a pomáhá předcházet jejímu předčasnému stárnutí. Toto ošetření doporučujeme především kuřákům a klientkám, které právě prožívají nadměrný stres, či únavu.

1 400 Kč

Anti-glykační ošetření pleti s vitamínem C 90 min

Germaine de Capuccini Timexpert C+ A.G.E.

Toto pleťové ošetření prospěje vaší pleti především pomocí vitamínu C a výtažků švestiček Ume-boshi s vysokým obsahem proteinů a minerálů. Tyto výtažky pomáhají s potlačením glykace, která v kůži poškozuje kolagen a způsobuje povadlost tkání. Můžete očekávat rozzáření pleti a pocit jemnější a hebké pokožky, posilněné o přirozenou tvorbu kolagenu.

1 400 Kč

Omlazení pleti chemickým peelingem 60 min

Germaine de Capuccini Anti-aging Peel

Tento šetrný, omlazující peeling s antioxidačním účinkem má za cíl obnovovat pleť, sjednocovat její tón, hydratovat a stimulovat přirozenou tvorbu kolagenu. Anti-Aging Peel AOX System je určen pro nevýraznou, hrubou pleť a pro veškeré projevy stárnutí pleti. Maximálních účinků se dosáhne po 4 až 6-ti ošetření v rozmezí 3 měsíců.

1 350 Kč
Další služby:

Úprava a barvení obočí oxidační barvou

150-250 Kč

Depilace / obličejové partie

od 50 Kč
 

Během kosmetického ošetření používáme ozonizér, který je nápomocen zejména při čištění pleti. Pomáhá dezinfikovat a vylučovat toxiny z kůže, zlepšuje krevní oběh a celkově podporuje pěstící účinek během procedury.